Ar-Ge Çalışmaları

Ar-Ge

Ar-Ge Çalışmaları

DOVİNA KİMYA ekonomik ve teknik açıdan alternatifler geliştirme, rakip ürünlerindeki gelişmeleri yakından takip etme, müşterilerin tercihlerine uygun ürün geliştirme, işletme sorunu ve darboğazlarına çözümler bulma, yeni teknolojileri izleme, Dovina Kimya ürün yelpazesindeki türlerden yola çıkarak

katma değeri yüksek özel ürünler geliştirme, üniversite, kamu kurumları ve diğer özel sektör kuruluşları ile işbirliği yaparak müşteri problemlerine çözümler getirme, şirket içi ve dışı talepler doğrultusunda çeşitli test, analiz, tanımlama, danışmanlık ve teknik enformasyon hizmetleri gibi konularda çalışmalar yapılmaktadır.
Kaliteden Vazgeçmeyiz ilkesiyle hareket etmemiz ve bunun sorumluluğunu taşıma bilincimiz ile beraber Dovina Kimya üretici firma olarak taşıdığı sorumluluğun bilincindedir.
Sektöründe en iyisi olmayı hedefleyen Dovina Kimya çağdaş dinamik ve paylaşımcı bir anlayışla hizmet vermektedir. Dovina Kimya firmaların sorun ve isteklerine göre geliştirdiği özel formüllerle çözümler üreterek yerli tüketicinin kimyasal ihtiyacında önemli tasarruflar sağlamaktadır.